Каталог товарів
Вилка SR SUNTOUR SF14 XCR DS LO R AIR A 27.5 100 BLK
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | SR Suntour |
| Тип | Вилки |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Магній/Сталь |
| Розмір колеса | 27.5" |
| Хід вилки | 100 мм |
| Шток | 1-1/8" |
| Діаметр | 32 мм |
| Диск | Postmount |
| Ліва нога | Повітря |
| Права нога | LO R |
| Пружина | Повітряна |
| Тип осі | 9 мм |































































































