Каталог товарів
Вилка SR SUNTOUR SF14 XCR DS LO R AIR A 26 120 WHT
- Огляд
- Характеристики
- Відгуки0

Головна відмінна особливість цієї вилки від молодших моделей — використання магнію у виробництві штанів, завдяки чому вага вилки зменшується майже на 600 г. Вилка має регулювання відскоку, що дозволяє налаштувати підвіску відповідно до ваших уподобань. Блокування, розташоване на короні, забезпечує жорсткість і кращий контроль на рівних ділянках дороги.
| Бренд | SR Suntour |
| Тип | Вилки |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Магній/Сталь |
| Розмір колеса | 26" |
| Хід вилки | 120 мм |
| Шток | 1-1/8" |
| Діаметр | 32 мм |
| Диск | Postmount |
| Ліва нога | Повітря |
| Права нога | LO R |
| Пружина | Повітряна |
| Тип осі | 9 мм |
Вилка SR SUNTOUR SF14 XCR DS LO R AIR A 26 120 WHT відгуки
Разом із цим товаром купують
Артикул: SS100412
У наявності
Артикул: 1200169
У наявності































































































