1. Гарантійне обслуговування

Ви можете звертатися за гарантійним обслуговуванням у наш магазин 

При зверненні по гарантійному обслуговуванню з собою необхідно мати:

 • оригінал гарантійного талона (для велосипедів);
 • документ, що підтверджує сплату товару (чек).

Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 60 місяців.

Будь ласка, перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у товарі при отриманні.

1.1 ГАРАНТІЇ НА ОКРЕМІ ДЕТАЛІ ТА ВУЗЛИ

 - Рама

Гарантія поширюється на матеріал та сполучні шви. Гарантія не надається у разі пошкоджень, які виникли з вини власника або некомпетентного ремонту.

 - Рульовий механізм

Гарантія на дефекти матеріалу не надається у разі висунення виносу керма за максимальну позначку. Експлуатація вимагає контролю та обмеження зазору механізму рульової колонки - освіту доріжок від підшипників не береться до рекламації.

 - Механізм каретки

Гарантія поширюється на приховані дефекти матеріалів. Поточне регулювання зазорів не є предметом гарантійного ремонту. Також не приймаються до гарантійного ремонту деформована або зірвана різьба на деталях та пошкоджений четирехграннік шатунів педалей. Контролюйте та своєчасно усувайте можливі послаблення.

 - Педалі

Гарантія поширюється на явний дефект матеріалу. Знос у результаті експлуатації, ослаблення або розрив швів рамок, вигин осі у результаті удару не є підставою для гарантійного ремонту.

 - Колеса

Гарантія відноситься до дефектів зовнішнього оформлення.

 - Гальма, перемикання швидкостей, задні та передні перемикачі

 - Сідло, підсідельний штир

Дефект матеріалу оцінюється з точки зору виконання функцій. Борозни, які утворилися у результаті переміщення сідла у підсідельній трубі, не є підставою для пред'явлення рекламації. Претензії до підсідельною трубі не приймаються, якщо явно доведено, що підсідельний штир висовувався вище максимально допустимої позначки.

 - Ланцюг

Гарантія поширюється на дефекти матеріалів, розрив ланки ланцюга. На знос у результаті експлуатації гарантія не поширюється.

Відбивачі світла, кришка перехідника, спиці

Зламані або розбиті деталі не є предметом гарантії.

1.2. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПО ВЕЛОСИПЕДАМ "COMANCHE"

Термін гарантії на обладнання - 12 місяців. Гарантія на раму 5 років. Під час гарантії покупець може повернути на безкоштовний ремонт при виявленні прихованих дефектів вироби після пред'явлення гарантійного талона та чека магазина. Право на гарантійний ремонт втрачається, якщо велосипед був пошкоджений у результаті його неналежного експлуатування або він використовувався у комерційних цілях.

1.3. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПО ВЕЛОСИПЕДАМ "RANGER"

Термін гарантії на обладнання - 6 місяців. Гарантія на раму 3 років. Під час гарантії покупець може повернути на безкоштовний ремонт при виявленні прихованих дефектів вироби після пред'явлення гарантійного талона та чека магазина. Право на гарантійний ремонт втрачається, якщо велосипед був пошкоджений у результаті його неналежного експлуатування або він використовувався у комерційних цілях.

1.4. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПО ВЕЛОСИПЕДАМ "BMX" СЕРІЇ

Термін гарантії на обладнання - 2 місяців. Гарантія на раму 2 років. Під час гарантії покупець може повернути на безкоштовний ремонт при виявленні прихованих дефектів вироби після пред'явлення гарантійного талона та чека магазина. Право на гарантійний ремонт втрачається, якщо велосипед був пошкоджений у результаті його неналежного експлуатування або він використовувався у комерційних цілях.

2. Де можна обміняти або повернути товар

Обміняти або повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або у нашому магазині. Адреса та графік роботи

2.1 умови повернення:

Для оформлення повернення візьміть з собою паспорт, чек та товар у упаковці.

Ми повернемо вам гроші у день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, не пізніше ніж через 7 днів.

Ми оформляємо повернення, якщо:

 • товар не був у вживанні та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей;
 • товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
 • збережені всі ярлики та заводське маркування.

У разі повернення товару транспортними компаніями з ініціативи покупця, з нього будуть утримані транспортні витрати у обидва боки.

2.2 Способи повернення грошей:

Вид повернення грошових коштів залежить від способу оплати.

3. У яких випадках гарантійний ремонт не надається

Може бути відмовлено у гарантійному ремонті, якщо:

 • порушена збереження гарантійних пломб;
 • є механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб;
 • порушені правила використання, викладені у експлуатаційних документах;
 • було вироблено несанкціоноване розкриття, ремонт або змінені внутрішні комунікації та компоненти товару, змінена конструкція або схеми товару.

3.1 Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступні несправності:

 • природний знос або вичерпання ресурсу;
 • випадкові пошкодження, завдані клієнтом, або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т. п.);
 • пошкодження у результаті стихійних лих (природних явищ);
 • ушкодження, викликані дефектами системи, у якій використовувався даний товар, або що виникли у результаті з'єднання та підключення товару до інших виробів;
 • ушкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;

3.2 Товари, що не підлягають обміну та поверненню:

 • Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети особистої гігієни.
 • Ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.
 • Окремі непродовольчі товари: швейні та трикотажні вироби, парфумерно-косметичні вироби, пір'яно-пухові вироби, дитячі іграшки, зубні щітки, рукавички, тканини, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, товари для немовлят, інструменти для манікюру та педикюру.

Повний перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну та поверненню, дивіться в ст. 9 Закону «Про захист прав споживачів».