Каталог товарів
Вилка SR Suntour SF19 Durolux Boost R2C2 PCS 15QLC TI 110 180 27.5", чорний
- Огляд
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | SR Suntour |
| Тип | Вилки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Магній/Алюміній |
| Розмір колеса | 27.5" |
| Хід вилки | 180 мм |
| Шток | 1-1/8" |
| Ліва нога | Повітря |
| Права нога | R2C2 |
Вилка SR Suntour SF19 Durolux Boost R2C2 PCS 15QLC TI 110 180 27.5", чорний відгуки
Разом із цим товаром купують
Рекомендуємо подивитися
Артикул: 1200156
У наявності






























































































































