Каталог товарів
Вилки SR SUNTOUR SF19 XCT30 DS 27.5 100 BLK
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | SR Suntour |
| Тип | Вилки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній/Сталь |
| Розмір колеса | 27.5" |
| Хід вилки | 100 мм |
| Шток | 1-1/8" |
| Діаметр | 30 мм |
| Диск | Postmount |
| Ліва нога | Пружина |
| Права нога | Пружина |
| Пружина | Сталева |
| Тип осі | 9 мм |
Вилки SR SUNTOUR SF19 XCT30 DS 27.5 100 BLK відгуки
Разом із цим товаром купують
Артикул: 1200154
У наявності































































































