Каталог товарів
Картридж SR Suntour BB8 XCM SQS CBT 68x110MM
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | SR Suntour |
| Тип | Картриджі |
| Матеріал | CR-MO |
| Довжина | 110 мм |
| Розмір | 68 мм |
| Тип підшипника | Промпідшипник |
| Крок різьби | 1.37x24T |
| Комплект | Картридж |
| Бренд | SR Suntour |
| Тип | Картриджі |
| Матеріал | CR-MO |
| Довжина | 110 мм |
| Розмір | 68 мм |
| Тип підшипника | Промпідшипник |
| Крок різьби | 1.37x24T |
| Комплект | Картридж |