Втулка передня Joy Tech JY-A565DSE 36H, чорний
| Бренд | JoyTech |
| Тип | Втулки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Кількість отворів | 36H |
| Тип втулки | Передня |
| Тип підшипника | Насипний |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Призначення | ROAD/FIX/TRACK |
| F.T.F. | 70 мм |
| P.C.D. | 62 мм |
| Тип кріплення | Гайки |
Втулка передня Joy Tech JY-A565DSE 36H, чорний відгуки
Разом із цим товаром купують