Втулка передня NOVATEC D791SB 28 BLK
| Бренд | Novatec |
| Тип | Втулки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Кількість отворів | 28H |
| Тип втулки | Передня |
| Тип гальм | Disc |
| Тип підшипника | Промпідшипник |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Призначення | MTB/ROAD |
| F.T.F. | 62 мм |
| P.C.D. | 58/45 мм |
| Тип кріплення | Ексцентрик |
Втулка передня NOVATEC D791SB 28 BLK відгуки
Разом із цим товаром купують