Каталог товарів
Хомут підсідельний з ексцентриком CSC Loop 6 31.8MM, чорний
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | CSC |
| Тип | Хомути |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір | 31.8 мм |
| Діаметр | 31.8 мм |
| Тип кріплення | Ексцентрик |
| Комплект | Хомут |
| Бренд | CSC |
| Тип | Хомути |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір | 31.8 мм |
| Діаметр | 31.8 мм |
| Тип кріплення | Ексцентрик |
| Комплект | Хомут |