Каталог товарів
Кермо CSC Bullhorn 460MM, чорний
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | CSC |
| Тип | Рулі |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 460мм |
| Діаметр | 31.8 мм |
| Призначення | ROAD/FIX/TRACK |
| Комплект | Кермо |
| Бренд | CSC |
| Тип | Рулі |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 460мм |
| Діаметр | 31.8 мм |
| Призначення | ROAD/FIX/TRACK |
| Комплект | Кермо |