Каталог товарів
Велосипед Comanche Prairie 29 Comp 21", сірий-зелений
- Огляд
- Характеристики
- Відгуки0

Гірська чоловіча модель покращеної комплектації початкового рівня. Кращий вибір - ціна якість! Велосипед добре підходить для активної їзди та для повсягденного використання. За безперебійну роботу трансміссії відповідають оригінальні перемикачі фірми Shimano, за якісне гальмування - дискові гідравлічні гальма Tektro. Велосипед оснащений пружинною вилкою SR Suntour для більшого комфорту при їзді.
| Бренд | Comanche |
| Тип | Гірські |
| Колір | Сірий-зелений |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір рами | 21" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір колеса | 29" |
| Тип гальм | Disc (Гідравліка) |
| Кермо | CSC MTB AL 330BT FOV |
| Рульова колонка | VP A71+MD-1D |
| Винос | CSC TDS C419A 8 FOV |
| Рульові ручки | CSC G003 YG |
| Манетки | SHIMANO SL M310 |
| Гальмівні ручки | TEKTRO DH M285 |
| Передня втулка | JOY TECH D041DSE |
| Передній перемикач | SHIMANO FD TY300 |
| Задній перемикач | SHIMANO RD TX800 |
| Касета | SHIMANO MF TZ21 |
| Ланцюг | KMC Z50 |
| Шатун | SR SUNTOUR XR T172 PBIBG |
| Каретка | VP BC73 |
| Педалі | WELLGO LU-947 |
| Сідло | CSC JT2015 |
| Підсідельний штир | CSC SP-102 |






























































































































