Каталог товарів
Велосипед Comanche Prairie 27 Comp 19", сірий-синій
- Огляд
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | Comanche |
| Тип | Гірські |
| Колір | Сірий-синій |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір колеса | 27.5" |
| Тип гальм | Disc (Гідравліка) |
| Вилка | SR SUNTOUR XCT |
| Кермо | CSC MTB AL 330BT FOV |
| Рульова колонка | VP A71+MD-1D |
| Винос | CSC TDS C419A 8 FOV |
| Рульові ручки | CSC G003 YG |
| Манетки | SHIMANO SL M310 |
| Гальмівні ручки | TEKTRO DH M285 |
| Передня втулка | JOY TECH D041DSE |
| Задня втулка | JOY TECH D142TSE-7 |
| Передній перемикач | SHIMANO FD TY300 |
| Задній перемикач | SHIMANO RD TX800 |
| Касета | SHIMANO HG CS-200-I7 |
| Ланцюг | KMC Z50 |
| Шатун | SR SUNTOUR XR T172 PBIBG |
| Каретка | VP BC73 |
| Педалі | WELLGO LU-947 |
| Обід | WEINMANN ZAC-19 |
| Покришка | KENDA K1010 |
| Сідло | CSC JT2015 |
| Підсідельний штир | CSC SP-102 |

































































































































