Каталог товарів
Велосипед Comanche Areco Disc 12.5", зелений-синій
- Огляд
- Характеристики
- Відгуки0

Підліткова модель для хлопців покращеної комплектації. Жорста алюмінієва рама з прямою геометрією забеспечує надійність та добрий накат, надійна пружинна вилка SR Suntour додасть комфорту при їзді, дискові механічні гальма Tektro відповідають за швидке гальмування, а універсальна трансміссія на 21 швидкість дозволить вашій дитині подолати навіть складні підйоми.
| Бренд | Comanche |
| Тип | Підліткові |
| Колір | Зелений-синій |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір рами | 12.5" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір колеса | 24" |
| Тип гальм | Disc (Механіка) |
| Вилка | SR SUNTOUR M3010 A P |
| Винос | CSC HA C39 2 |
| Манетки | SHIMANO ST EF 41 |
| Гальмівні ручки | SHIMANO ST EF 41 |
| Передня втулка | JOY TECH D041DSE |
| Задня втулка | JOY TECH D242DSE |
| Передній перемикач | SHIMANO FD TY300 |
| Задній перемикач | SHIMANO RD TY500 |
| Касета | SHIMANO MF TZ21 |
| Ланцюг | KMC Z50 |
| Каретка | VP B32 |
| Педалі | WELLGO LU-947 |
| Покришка | KENDA K1153 |
| Сідло | SELLE ROYAL |



































































































