Каталог товарів
Вилка SR SUNTOUR SF18 EPIXON DS 9 RL R CTS 27.5 120 BLK
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | SR Suntour |
| Тип | Вилки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Магній/Алюміній |
| Розмір колеса | 27.5" |
| Хід вилки | 120 мм |
| Шток | 1.5-1 1/8" |
| Діаметр | 32 мм |
| Диск | Postmount |
| Ліва нога | Повітря |
| Права нога | RL R |
| Тип осі | 9 мм |
Вилка SR SUNTOUR SF18 EPIXON DS 9 RL R CTS 27.5 120 BLK відгуки
Разом із цим товаром купують
Артикул: 1200168
У наявності
































































































