Каталог товарів
Вилка SR SUNTOUR SF14 XCR32 DS LO A 26 120 BLK
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | SR Suntour |
| Тип | Вилки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Магній/Сталь |
| Розмір колеса | 26" |
| Хід вилки | 120 мм |
| Шток | 1-1/8" |
| Діаметр | 32 мм |
| Диск | Postmount |
| Ліва нога | Пружина |
| Права нога | LO |
| Пружина | Сталева |
| Тип осі | 9 мм |



































































































