Вилка Ranger DB-26 63 26", чорний
| Бренд | Ranger |
| Тип | Вилки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір колеса | 26" |
| Хід вилки | 63 мм |
| Шток | 1-1/8" |
| Диск | ISIS |
| Пружина | Сталева |
| Тип осі | 9 мм |
| Півоти | Так |
Вилка Ranger DB-26 63 26", чорний відгуки
Разом із цим товаром купують