Втулка передня Novatec D041SB-15 32H, чорний
| Бренд | Novatec |
| Тип | Втулки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Кількість отворів | 32H |
| Тип втулки | Передня |
| Тип гальм | Disc |
| Тип підшипника | Промпідшипник |
| Діаметр | 15 мм |
| Призначення | МТВ |
| F.T.F. | 62 мм |
| P.C.D. | 58 мм |
| Тип кріплення | Вісь |
Втулка передня Novatec D041SB-15 32H, чорний відгуки
Разом із цим товаром купують