Каталог товарів
Велосипед Comanche Solo 1.0 19", чорний-золотий
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | Comanche |
| Тип | Міські |
| Колір | Чорний-золотий |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Розмір колеса | 26" |
| Тип гальм | V-Brake |
| Вилка | CSC STEEL |
| Кермо | CSC HB RB11 |
| Рульова колонка | VP H501 |
| Винос | CSC AS601 |
| Рульові ручки | CSC |
| Манетки | SHIMANO SL 3S35E |
| Гальмівні ручки | CSC APS N412PD-1 |
| Передня втулка | JOY TECH JY-751 |
| Задня втулка | SHIMANO 3G 3C41 |
| Ланцюг | KMC Z410 |
| Шатун | CSC MC A321 |
| Каретка | CSC AX02 MB MID |
| Педалі | WELLGO K204-10 |
| Обід | HJC DA-16 |
| Покришка | KENDA K841A |
| Сідло | SELLE ROYAL |
| Підсідельний штир | CSC SP-A200 |
| Доп-обладнання | STEP, FENDERS, BASKET |
Велосипед Comanche Solo 1.0 19", чорний-золотий відгуки
Разом із цим товаром купують
Рекомендуємо подивитися
Артикул: 1200168
У наявності
Артикул: 1200169
У наявності
































































































