Каталог товарів
Велосипед Comanche Ontario Fly 1.3 15", синій-сірий
- Огляд
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | Comanche |
| Тип | Гірські |
| Колір | Синій-сірий |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір рами | 15" |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір колеса | 26" |
| Тип гальм | V-Brake |
| Вилка | SR SUNTOUR M3010 A P |
| Кермо | CSC MTB AL 153 |
| Рульова колонка | VP H501 |
| Винос | CSC 39 |
| Рульові ручки | CSC G80 |
| Манетки | SHIMANO ST EF 41 |
| Гальмівні ручки | SHIMANO ST EF 41 |
| Передня втулка | JOY TECH JY-751 |
| Задня втулка | JOY TECH JY-754 |
| Передній перемикач | SHIMANO FD TZ500 |
| Касета | SHIMANO MF TZ500-I7 |
| Ланцюг | KMC Z7 |
| Шатун | CSC AC-43 |
| Каретка | VP BC73 |
| Педалі | WELLGO LU-984 |
| Обід | CSC ADW-02 |
| Покришка | CHAO YANG H5129 |
| Сідло | CSC 4106 |
| Підсідельний штир | CSC SP-102 |
Велосипед Comanche Ontario Fly 1.3 15", синій-сірий відгуки
Разом із цим товаром купують
Рекомендуємо подивитися
Артикул: 1200168
У наявності
Артикул: 1200169
У наявності


























































































































