Каталог товарів
Кермо CSC Master 720MM 30, чорний
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | CSC |
| Тип | Рулі |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 720 мм |
| Діаметр | 31.8 мм |
| Призначення | МТВ |
| Підйом | 30 мм |
| Комплект | Кермо |
| Бренд | CSC |
| Тип | Рулі |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 720 мм |
| Діаметр | 31.8 мм |
| Призначення | МТВ |
| Підйом | 30 мм |
| Комплект | Кермо |