Каталог товарів
Кермо CSC Fun 11 420ММ, чорний
- Характеристики
- Відгуки0
| Бренд | CSC |
| Тип | Рулі |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 420 мм |
| Діаметр | 31.8 мм |
| Призначення | GRAVEL/ROAD |
| Комплект | Кермо |
| Бренд | CSC |
| Тип | Рулі |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 420 мм |
| Діаметр | 31.8 мм |
| Призначення | GRAVEL/ROAD |
| Комплект | Кермо |